• slide-001.jpg
 • slide-002.jpg
 • slide-003.jpg
 • slide-004.jpg
 • slide-005.jpg

Українська національна зовнішньоекономічна корпорація “Важмашімпекс”

 

Корпорація створена у 1996 році за ініціативи Уряду України та провідних підприємств важкого машинобудування з метою здійснення комплектних поставок машинобудівельної продукції і спорудження за кордоном промислових об’єктів «під ключ».

УНЗК “Важмашімпекс” визначена головною організацією Міністерства промислової політики України в напрямку зовнішньоекономічної діяльності з покладанням на неї наступних повноважень:

 • організація виконання робіт і поставок продукції для потреб держави, організація кооперації;
 • координація зовнішньоекономічної діяльності машинобудівельних підприємств, проведення заходів з її вдосконалення і захисту інтересів українських товаровиробників на зовнішньому ринку;
 • виконання комплектних поставок продукції та послуг за кордон;
 • будівництво, ремонт та поставка енергетичного обладнання, впровадження автоматизованих систем керування технологічними процесами і виконання енергетичних проектів «під ключ»;
 • організація і участь у міжнародних тендерах, виставках, ярмарках, аукціонах тощо

УНЗК “Важмашімпекс” постачає обладнання для енергетичної, нафтогазової, хімічної, металургійної промисловості, ливарного виробництва, а також енергетичне, компресорне, насосне та інше промислове обладнання.

Для підвищення ефективності своєї зовнішньоекономічної діяльності УНЗК "Важмашімпекс" створила представництва у всіх промислових регіонах України, Узбекистані, Азербайджані, Об'єднаних Арабських Еміратах та Нігерії. Триває робота з відкриття представництв в Ірані, Китаї та В'єтнамі. Агентські відносини були встановлені з компаніями Болгарії та Бразилії.

УНЗК "Важмашімпекс" є членом Торгово-промислової палати України. Корпорація занесена в Золоту книгу ділової еліти України, нагороджена Почесною грамотою за вагомий внесок у економіку України та Почесним дипломом Міністерства промислової політики України. Корпорація "Важмашімпекс" також включена до "Реєстру галузевих асоціацій виробників, імпортерів та експортерів України".

Генеральному директору Корпорації Указом Президента України присвоєно звання "Заслужений машинобудівник України".

Керівництво Української національної зовнішньоекономічної корпорації "Важмашімпекс" отримало освіту в галузі ринкової економіки в європейських та американських навчальних закладах та має великий досвід адміністративної роботи на підприємствах енергетики та машинобудування і у проектних інститутах.

Завдяки накопиченому досвіду, компетентному і активному персоналу, конкурентоспроможній продукції, виготовленій підприємствами - членами та асоційованими партнерами корпорації, і завдяки добре сформованим відносинам з усіма цими підприємствами, Українська національна зовнішньоекономічна корпорація готова до взаємовигідного співробітництва з іноземними партнерами.

У липні 2017 року, за підтримки Кабінету Міністрів України, Корпорація «Важмашімпекс» в рамках підготовки до участі в тендері на модернізацію Хелуанського металургійного комбінату «HADISOLB» (Єгипет) створила Міжнародний Консорціум з числа українських виробників, які брали участь в поставках обладнання на «HADISOLB», а також єгипетської інжинірингової компанії «EETIS», яка візьме на себе надання послуг та постачання матеріалів, необхідних для якісного виконання робіт, з місцевого ринку.

Кожна із Сторін має успішний досвід виконання проектів за кордоном, а також має в своєму розпорядженні необхідні можливості залучення субпідрядних організацій для якісного і повного виконання робіт, поставок і послуг.

До складу консорціуму входять:

 1. УНЗК «Важмашімпекс» (Україна) - Координатор Консорціуму;
 2. ДП «УкрНТЦ «ЕНЕРГОСТАЛЬ» (Україна);
 3. ПрАТ «НКМЗ» (Україна);
 4. ДП «Укрдіпромез» (Україна);
 5. ПрАТ «ДНІПРОГІДРОМАШ» (Україна);
 6. АТ «Полтавський турбомеханічний завод» (Україна);
 7. Worldwide Cargo Logistics Solutions LLP (Великобританія);
 8. Egyptian Engineers for Treading and Industrial Services (Єгипет).

Продовжуючи роботу в Єгипті, Корпорація «Важмашімпекс» прийняла рішення брати участь в тендері на модернізацію коксової батареї, оголошеному «Al Nasr Company for Coke and Chemicals». З цією метою було створено Консорціум українських і закордонних організацій, до складу якого увійшло, в тому числі, ДП «ГІПРОКОКС», за проектами якого було раніше побудовано коксову батарею, що потребує модернізації.

До складу цього консорціуму входять:

 1. УНЗК «Важмашімпекс» (Україна) - Координатор Консорціуму;
 2. ДП «ГІПРОКОКС» (Україна);
 3. Консорціум «УКРІНДУСТРІЯ» (Україна);
 4. Bhilai Engineering Corporation Limited (Індія);
 5. Worldwide Cargo Logistics Solutions LLP (Великобританія).

 

Засновники

ПАТ “Старокраматорський машинобудівельний завод”

ПАТ “Енергомашспецсталь”

ПАТ “Словважмаш”

ПАТ “Дніпроважмаш”

ПрАТ “Запоріжтрансформатор”

ПАТ “Турбоатом”

ПАТ “Камет”

ПрАТ "Завод металоконструкцій “УКРСТАЛЬ ДНІПРО"

ДП “Укрдіпромез”

ПрАТ “Укрстальконструкція”