• slide-001.jpg
  • slide-002.jpg
  • slide-003.jpg
  • slide-004.jpg
  • slide-005.jpg

Референс – лист

Української національної зовнішньоекономічної корпорації „Важмашімпекс”

 

Найменування проекту Країна, місто Фірма Замовника
1. Вперше в СНД виконана розробка технічної документації, поставка і шеф-монтаж трьох комплектів дворядної фонтанної арматури на 70 МПа. Азербайджан, Баку Управління Зовнішніх Економічних Зв’язків Державної Нафтової Компанії Азербайджанської Республіки
2. Реконструкція конвертерного цеху Креміковського металургійного комбінату з поставкою обладнання, монтажем і навчанням місцевого персоналу. Болгарія, Софія «БОЛРО-ЕООД»
3. Поставка нафтогазового обладнання і запасних частин. США, Х’юстон RUSSLINK ENERGY CORPORATION
4. Поставка тепловозів серії ТЕЗ у кількості 20 штук і критичних запасних частин до них. ОАЕ, Дубаї «Traditions Consultancy»
5. Будівництво Туполангської ГЕС з поставкою і монтажем підйомно– транспортного і гідромеханічного обладнання. Узбекистан, Ташкент ВАТ «USUB»
6. Будівництво Гісаракської ГЕС з поставкою, монтажем гідротурбін, гідрозатворів, систем управління та іншого енергетичного обладнання, навчанням місцевого персоналу. Узбекистан, Ташкент ВАТ «USUB»
7. Виготовлення і поставка у зв’язку з перемогою у тендері, що проводився Світовим банком, металевих контейнерів (11500 штук) спільне з Ташкентським тракторним заводом. Узбекистан, Ташкент Міська Рада (Hokimiyat), м. Ташкент
8. Модернізація газотурбінних двигунів виробництва США (модель GE-F5) для транспортування нафти і газу з навчанням місцевого персоналу. Іран, Машхад NTN,Co.
9. Поставка нафтогазового обладнання. Росія, Краснодар ТОВ «НАФТОГАЗМАШ-ТЕХНОЛОГІЇ»
10. Модернізація газотурбінних двигунів виробництва США для транспортування нафти і газу. Іран, Машхад «Technology Cooperation Office»
11. Участь у розробці гальмівних систем для рухомого складу залізниць нового покоління українського виробництва з поставкою і монтажем нового обладнання провідних німецьких виробників. ФРН, Берлін КНОРР-Бремзе Берлін
12. Поставка у зв’язку з перемогою у тендері, що провадився Світовим банком ком комунальної техніки і запасних частин до неї. Узбекистан, Ташкент Міська Рада (Hokimiyat), м. Ташкент
13. Поставка металургійного і транспортного обладнання на Ісфаханський металургійний комбінат. Іран, Ісфахан «Isfahan Steel Co.»
14. Будівництво «під ключ» газотурбінної електростанції потужністю 2500 кВт з поставкою обладнання для використання, як на рідкому так і на газоподібному паливі. Казахстан, Кизилорда ТОВ «Ай-Дан Мунай»
15. Реконструкція трубопроводів на Лисичанському нафтопереробному заводі з поставкою обладнання провідних світових виробників. Україна, Лисичанськ ТОВ «ЛІНОС»
16. Поставка і монтаж фонтанної арматури для проведення пошуково-розвідувальних робіт на нафту і газ для свердловин Каракуми і Північний Бердах. Узбекистан, Ташкент ВАТ «O’ztashqineftgaz»
17. Поставка магістрального тепловоза для потреб Молдавського металургійного заводу. Молдова, Рибниця СЗАТ «Молдавський металургійний завод»
18. Поставка промислової запарної арматури для потреб металургійного комбінату Isfahan Steel. Іран M/s TAIF TRADING CO LLC
19. Поставка вагонів-хоперів у кількості 100 шт. для потреб Узбецької залізниці. США, Нью-Йорк Компанія, «IMPERIAL TRADE LLC»
20. Модернізація цеху перевантаження аміаку Одеського припортового заводу з заміною обладнання «Rols Roys» (Англія) на українське, монтажем і навчанням персоналу. Україна, Київ Українське державне зовнішньоекономічне підприємство «Укрзовнішхімпром»
21. Будівництво «під ключ» дільниці з переробки лежалих шлакових відвалів сталеливарного виробництва АВО «Узметкомбінат» з поставкою конструкторської документації і технологічного обладнання та виконанням шефмонтажних робіт. Узбекистан, Бекабад АВО «Узметкомбінат»
22. Поставка сталевих труб для газопроводу УДП «Мубарекнафтогаз». Узбекистан, Ташкент ВАТ «O’ztashqineftgaz»
23. Будівництво «під ключ» газотурбінної електростанції потужністю 4,0 МВт для нафтопереробного заводу у Мьянмі (Бірма) з виконанням проектно – конструкторських робіт і проведенням шефмонтажних робіт. Мьянма, Янгон «Angelique International Limited»
24 Організація освітлення промислових територій в Індії з поставкою прожекторів зі стабілізаторами у кількості 122 штук. Індія, Мачіліпатнам «Bharat Electronics Limited»
25. Будівництво «під ключ» двох газотурбінних електростанцій потужністю 2х2,5 МВт у Каракалпакії. Республіка Узбекистан АП «Трансгазтехнікбутлаш»
26. Капітальний ремонт трьох котлів ТГМЕ 206/ДВСО з заміною паро нагрівачів високої ступені. Пакистан WAPDA ТЕС «Музафаргарх»
27. Капітальний ремонт чотирьох газотурбінних електростанцій потужністю 2,5 МВт кожна з заміною приводів. Республіка Узбекистан АП «Трансгазтехнікбутлаш»
28. Будівництво і поставка плавучого доку вантажопідйомністю 2000 тон. Португалія, Лісабон Esteleiros Navais de Peniche (ENP)
29. Організація виробництва сталевих і алюмінієвих валів для глибокого друку. Україна, Київ ПАТ «Укрпластик» (м. Київ)
30. Спільне виробництво колонних апаратів для нафтопереробних заводів Крайньої Півночі. Росія «ŠKODA JS», Чехія
31. Ремонт і модернізація 2 газових турбін потужністю 2 х 55 МВт. Відновлення та модернізація дрібносортного прокатного стану Аджаокутського меткомбінату. Аджаокута, Нігерія «Ajaokuta Steel Company Limited»
32. Організація в Україні виробництва бурових установок в/п 450-600т. за Програмою розвитку машинобудування Уряду України разом з компанією «Herrenknecht AG» (Німеччина). Україна, Харків НАК «Нафтогаз України»